Campucity Öğrenci Yurtları,eğitim sektöründe 30 yıllık deneyimle, 5 yıldızlı otel konseptinde üniversite öğrencilerine hizmet vermektedir. Mecidiyeköy/Şişli ve Kadıköy’de kız öğrenci yurdu şubeleri bulunan Campucity’de öğrencilerin hiçbir konforundan kaçınılmamıştır.

Campucity Yurtları, eğitimde yüksek standartları hedeflemiş, erdemli ve ahlaklı bir üniversite neslinin yetişmesini misyon edinmiş, profesyonel yönetimi ve deneyimli personeliyle öğrencilere en iyi hizmeti sunmayı, kurum politikası olarak benimsemiştir. Tüm bunlara ek olarak çok uygun fiyat ve ödeme koşulları ile hizmetinizdedir.

Campucity Kadıköy Kız Öğrenci Yurdu, merkezi konumu, sunduğu konfor ve hizmetlerle öne çıkmaktadır. Tek kişilikten altı kişiliğe kadar oda seçenekleri, modern dizayn edilmiş odalar, 24 saat kesintisiz sıcak su, güçlü internet hizmeti,etüt salonları yanısıra daha birçok hizmet ve mükemmel bahçesiyle evinizdeki konfor ve huzuru yaşayacağınız bir yurttur.Kadıköy Çarşı içindeki mükemmel konumuyla restoran ve kafeler ayağınızın altında. Kadıköy Metro, Söğütlüçeşme Metrobüs, Marmaray, ve Kadıköy Vapur iskelelri yürüme mesafesinde. Campucity Kadıköy Kız Öğrenci Yurdumuz bulunduğu konum ve sağladığı ulaşım imkanları ile İstanbu’daki birçok üniversite öğrencimize hizmet vermektedir. 

Merkezi bir konumda olan Campucity Mecidiyeköy Kız Öğrenci Yurdu, sunduğu konfor ve hizmetlerle tercihiniz olacaktır. Tek kişilikten altı kişiliğe kadar oda seçenekleri, modern tefriş edilmiş odalar, 24 saat kesintisiz sıcak su, güçlü internet hizmeti,etüt salonları yanısıra sayamadığımız onlarca hizmet ve mükemmel Terasıyla evinizdeki konfor ve huzuru yaşayacağınız bir mekan.Mecidiyeköy Çarşı içindeki mükemmel konumuyla restoran ve kafeler ayağınızın altında. Mecidiyeköy Metro,  Metrobüs, yürüme mesafesinde. Campucity Mecidiyeköy Özel Kız Öğrenci Yurdumuz bulunduğu konum ve sağladığı ulaşım imkanları ile İstanbul’daki birçok üniversite öğrencimize hizmet vermektedir.

Fiyat Sor, Bilgi Al!

KADIKÖY KIZ ÖĞRENCİ YURDU

ADRES: RASİMPAŞA MAH. HAYRULLAH EFENDİ SOKAK NO:20 KADIKÖY / İSTANBUL

E-POSTA: info@campucity.com

TELEFON: 0216 349 00 85  –  0539 552 77 73

MECİDİYEKÖY KIZ ÖĞRENCİ YURDU

ADRES: Mecidiyeköy mah. Raşit Rıza sokak no:8 Şişli / İSTANBUL

E-POSTA: mcd@campucity.com

TELEFON: 0212 275 74 05  –  0534 892 06 71