İstanbul’da 10 yıllık tecrübesiyle hizmet veren Boğaziçi Öğrenci Yurtları, 11 şubesiyle okula ve hayata yakın. Hiçbir cemaat ve vakıf ile ilgisi olmadan kaliteli ve eksiksiz altyapı ile modern, güvenli ve konforlu yaşam alanları sunan yurtlarımız, misafirperver ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla yüksek öğrenim öğrencilerine rahat ve huzurlu bir barınma ortamı sağlamaktadır.

Yurtlarımızda her odaya ait TV, buzdolabı, kitaplık, ayakkabılık, ortopedik yatak, eşya dolabı, çalışma masası, sınırsız ve hızlı kablosuz internet hizmeti bulunmaktadır.

Son olarak belirtelim ki; Boğaziçi Yurtları Öğrencileri MUTLUDUR.

Çünkü odaları günlük temizlenir, internetleri hızlı ve sınırsızdır, kafeterya, kütüphane, yemekhane gibi ortamlarda uzun yıllar sürecek dostluklara temel atarlar, sessiz huzurlu etütlerde verimli saatler  geçirirler, çamaşırhaneler 24 saat açıktır, yurtlarına parmak izleri ile giriş yaparlar, güvenli huzurlu şekilde konaklarlar, yurt yetkilileri öğrencilerin her türlü soru ve sorunları ile 24 saat ilgilenirler ve veliler ile yıl boyu  koordinasyon haberleşme halindedirler.

Yurtlarımızda ki tüm hizmetler öğrencilerimizin ihtiyaç ve taleplerine göre şekillenmiştir.

İletişim:

WhatsApp ile sorularınızı sorun : +90 553 683 52 83

Adres: 19 MAYIS MAH. TEYYARECİ CEMAL BEY SOKAK NO:38 ŞİŞLİ İSTANBUL

Telefon: 0212 232 72 35-36-37

Telefon: 0549 735 20 09

Yurtlarımız