Sabiha Hanım Erkek Yurtları

Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları, İstanbul’da 11 şubesiyle 2006 yılından beri öğrencilerin yurt imkanını karşılamaktadır. Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları’nın 6 erkek yurdu da İstanbul Üniversitesi kampüslerine oldukça yakındır. Haseki(Cerrahpaşa) , Vezneciler, Vatan, Beyoğlu, Şişli ve Beşiktaş’ta yer alan erkek öğrenci yurtları ile güvenli, huzurlu ve konforlu konaklama imkanına sahip olabilirsiniz. İstanbul Üniversitesi’ne yakın yurt : Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları.

Sabiha Hanım Erkek Öğrenci Yurtları’nın amacı depreme dayanıklı olarak inşa edilmiş yurt binamızla her türlü güvenlik donanımı ve sürekli hijyen anlayışımızla en iyiyi sunarak kendinizi evinizden uzakta ama evinizde hissetmenizdir.

Öğrencilerin ihtiyaçlarına göre donatılan oda ve yurtlarda ücretsiz internet, spor salonu, etüt odaları, dinlenme odaları, güvenlik ve tv bulunmaktadır. Merkezi konumlarda bulunan yurtlar ile İstanbul Üniversitesi’ne kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Sabiha Hanım Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurtları MEB’e bağlı özel bir kurumdur. Yurtlarımız; hiçbir vakıf, kurum, kuruluş, dernek, cemiyet ve cemaate bağlı olmayan aile şirketidir.

2006 yılından bugüne talepler doğrultusunda, daha iyi hizmet verebilmek adına şubeleşerek bir zincir oluşturduk. Kurduğumuz şubelerin üniversitelere yakınlığının yanı sıra, öğrencilerimizin sosyal çevre açısından da beklentilerini güvenli bir şekilde karşılayabilecek lokasyonda olması bizim için son derece önem taşımaktadır. Seçkin ve güler yüzlü personelimizle her yıl yüzlerce öğrenciye hizmet vermekteyiz. Öğrencilerimize evinin rahatlığını, sıcaklığını aratmayacak güvenli ve huzurlu bir aile ortamı sunmaya çalışıyoruz.

Yurdu seçerek, şubeyi detaylı incelemek için tıklayınız.

İletişim:

Telefon: 0850 480 9878 & 0212 945 98 78

Sabiha Hanım Erkek Öğrenci Yurtları Tanıtım Videosu: